fbpx

Buduaar

Fotosessiooni pildistamine stuudios või Teie vabalt valitud asukohas

Sõltumata sellest, kas soovite fotosessiooni stuudios või vabalt valitud asukohas, saame teie soove täita. Meil on kasutada professionaalsed stuudiod, kus saame pakkuda teile ideaalseid taustu ja valgustust. Kui soovite aga midagi unikaalset ja erilist, võime minna kohta, mis teile kõige paremini sobib. Olgu selleks siis looduskaunis park, mereäärne promenaad või teie koduaed – oleme valmis jäädvustama teie ilu ja stiili valitud asukohas. Meie eesmärk on luua teie jaoks unustamatud pildid, olgu see siis stuudios või väljaspool selle seinu.

Pakett sisaldab

 • Juhendamine – suunan pildistamise ajal, et kõige kenamad poosid ja vaated saaksid jäädvustatud
 • Pildistamine – õige valguse ja pildistamisnurga leidmine, mis aitab välja tuua teie isikupära
 • Järeltöötlus – Adobe Photoshop ja Capture One
 • Pildi trükkimine – lisatasu eest. Valime koos parima pildi ja vastava töötluse sellele, et pilt kaunistaks pikalt Teie seina ja tuletaks meelde ilusaid emotsioone

Enne buduaari fotosessioonile tulekut on oluline teada järgmist:

Korralda enne fotosessiooni meiki, et piltidel veelgi parem välja näha. On võimalus kaasata stilist. Anna teada ja aitan leida.

Saabudes hästi väljapuhanuna, naudi selle protsessi ilu. Aastaid hiljem on sul midagi meenutada.

Mõned mõtted

Buduaar
 1. Fotograaf: Vali usaldusväärne ja professionaalne fotograaf, kes on spetsialiseerunud buduaarifotograafiale. Nad peaksid suutma sind juhendada ja aidata sul mugavalt end tunda.
 2. Stiil ja Teema: Mõtle läbi, millist stiili ja teemat soovid fotosessioonil järgida. See võib hõlmata riietust, soengut, meiki ja tausta.
 3. Riietus ja Välimus: Vali riietus, mis rõhutab sinu enesekindlust ja mugavustunnet. See võib olla aluspesu, pesukomplektid või mõni muu riietus, mis sobib sinu stiiliga.
 4. Meik ja Soeng: Mõtle, milline meik ja soeng sobivad sinu stiiliga ning rõhutavad sinu parimaid omadusi. Mõned naised valivad klassikalise ja loomuliku välimuse, teised aga julge ja ekstravagantse meigi.
 5. Asukoht: Vali fotosessiooni toimumise koht. See võib olla stuudio, sinu kodus või mõnes muus sobivas kohas.
 6. Rekvisiidid: Mõtle, kas soovid kasutada mingeid rekvisiite või aksessuaare, mis aitavad luua soovitud atmosfääri.
 7. Mugavus ja Usaldus: Vali fotograaf, kellel on hea maine ja kellega tunned end mugavalt. Buduaarifotosessioon võib olla intiimne, seega on oluline, et saaksid oma fotograafiga hästi läbi.

Minu pildid leiad ka https://instagram.com/alvarristikivi

Kui tahad fotograafi fotosessioonile, või tekkis tahtmine tellida, siis mine https://ristikivi.com/kontakt/